Home » Posts tagged with "anton cena kosova shqiperia"

Anton Cena prej Kosovës në Shqipëri

Anton Cena nga Republika e Kosovës do jetë në fanellën e kombëtares së Shqipërisë në xhudo për veteranë në Kampionatin Evropian që do të mbahet në Lignano të Italisë. “Jam i lumtur që në flamurin kombëtar do të jem në evropian për veteran. Të shtunën mbahet kampionati evropian dhe jam i përgatitur për këtë sfidë”, tha Cena, para nisjes për në Itali. Cena është...