Home » Futboll » Sulmuesi holandez Van Nistelrooy do të operohet përsëri

Sulmuesi holandez Van Nistelrooy do të operohet përsëri

nistelrooySulmuesi holandez, Rud Van Nistelrooy, do të operohet përsëri.


Këtë herë jo në ligamente, por diçka krejtësisht tjetër.
Të hënën mbrëma ka vizituar klinikën e “tonsilektomisë”në spitalin Sanitas la Moraleha të Madridit.
Në ueb-faqen zyrtare të Real Madridit thuhej se Nistelrroy do t’ i operojë bajamet dhe do të jetë një kohë jashtë aksionit.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat:

Komentoni