Home » Futboll » Stoichkov: Barca duhet ta ledhatojë Messin

Stoichkov: Barca duhet ta ledhatojë Messin

stoichkov-barca-duhet-ta-ledhatoj-euml-messin_hdIsh-ylli i Barcelonës, Hristo Stoichkov, ka kritikuar klubin për trajnerin që i ka bërë Lionel Messit dhe ka paralajmëruar se argjentinasi mund të largohet nëse nuk mbrohet dhe ledhatohet.

“Problemet me të cilat Messi është përballur të gjitha vijnë brenda klubit”, ka thënë Stoichkov për Onda Cero, transmeton Telegrafi.

“Ka pasur spekulime për ndëshkime, biseda për kontratë, çështje reklamimi…. Ju duhet ta mbroni dhe ledhatoni lojtarin më të mirë në botë”.

“Messi duhet ta përfundojë karrierën e tij te Barcelona dhe askund tjetër. Klubi duhet të kujdeset për të dhe ta lajkatojë”, ka shtuar bullgari.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni