Home » Kampionati Anglez » Steven Gerrard: Kjo humbje është përgjegjësi e imja

Steven Gerrard: Kjo humbje është përgjegjësi e imja

Steven Gerrard: Kjo humbje është përgjegjësi e imjaSteven Gerrard ka kërkuar falje për kartonin e kuq që mori kundër Manchester Unitedit.

Kapiteni i Liverpoolit, Steven Gerrard, e ka marrë përgjegjësinë e plotë për humbjen që skuadra e tij e pësoi nga Manchester United.

Gerrard u ndëshkua me karton të kuq rrafsh 48 sekonda pasi u inkuadrua në lojë, duke lënë skuadrën e tij me 10 lojtarë.

“Unë i zhgënjeva bashkëlojtarët dhe trajnerin. Reagova keq. E marrë përgjegjësinë e plotë”, u shpreh Gerrard.

“Kërkoj falje te të gjithë në zhveshtore dhe për të gjithë tifozët. E marrë përgjegjësinë e plotë për këtë humbje”, shtoi tutje kapiteni.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni