Home » Skijim » Sot nisen për në Turqi

Sot nisen për në Turqi

Kryetari i Federatës së Skive të Kosovës, Hajrush Demaj, tha se të mërkurën, më 6 janar, Kombëtarja e Kosovës do të niset për në Turqi.

“Në orën 12.00, para shtëpisë së sportit në Prishtinë, kombëtarja e Kosovës do të udhëtojë për në Kayseri të Turqisë, ku do të jemi pjesëmarrës në një garë të rëndësishme ndërkombëtare.

Përgatitjet i kemi bërë në të gjitha pikëpamjet dhe mendoj se nuk do të kemi telashe në këtë drejtim”, tha Demaj.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: ,

Komentoni