Home » Futboll » Sky Sport Italia: Shaqiri, muskuj e stil, Kosova në zemrën e tij

Sky Sport Italia: Shaqiri, muskuj e stil, Kosova në zemrën e tij

sky-sport-italia-shaqiri-muskuj-e-stil-kosova-n-euml-zemr-euml-n-e-tij_hdNë një fotogaleri të dedikuar për Shaqirin, Sky Sport Italia ka analizuar profilet e Shaqirit në rrjetet sociale.

“Interi ka siguruar 23 vjeçarin. I talentuar dhe shumë aktiv në rrjetet sociale. Me fizik të një bodibilderi dhe ikonë e modës, stil modern dhe përdorues i brendeve të famshme”.

“Shaqa është përfaqësues i Zvicrës, por thellë i lidhur me rrënjët e tij”, thuhet në këtë shkrim.

Më tej, Sky përmend faktin se Shaqiri ka ardhur pas Podolskit, me operacionin që do i kushtojë deri në 17 milionë euro. /Telegrafi/

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni