Home » Kampionati Gjerman » Skela ka thë se mund të luajë më mirë

Skela ka thë se mund të luajë më mirë

skelaaaNë skuadrën e ligës së dytë gjermane, Koblenzi, që luajnë pesë shqiptarë: Ervin Skela, Shefki e Njazi Kuçi, Shqipëron Skeraj e Almir Murati, shpreson ta sigurojë ekzistencën në këtë rang të garave.

“Unë e di se mund dhe duhet të luaj më mirë. Unë mund të përshtatem mirë me situatën dhe jam i gatshëm për të marr përsipër përgjegjësitë kryesore, por në futboll një lojtar i vetëm mund të bëjë shumë pak”, tha Skela.

Futbollisti Skela aktivizohet titullarë në radhët e Koblenzit dhe shpreson se deri në fund të këtij kampionatit do të ia dalin t’i shmangen pozitës së poshtme në tabelë.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni