Home » Kampionati Anglez » Sir Alex Ferguson synon të bëhet drejtor i United

Sir Alex Ferguson synon të bëhet drejtor i United

Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, ka deklaruar se klubi nuk do të jetë në gjendje që të funksionojë pa të pas largimit nga posti i menaxherit, duke synuar që të jetë prezent në bordin e klubit.

“Unë nuk po bezdisem, mirëpo puna është që mjeku po më thotë që të pensionohem”.

“Askush nuk e di se kur do të pensionohem, as vet nuk e di. Nuk do të jetë një mjek ai që do të shtyjë të më pensionohem. Por, kur të ndodhë kjo mendoj se do të vijë një ofertë nga klubi dhe ai vendim është i klubit dhe jo i imi”, ka thënë skocezi.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat:

Komentoni