Home » Kampionati Italian » Silva: Interi është përpara

Silva: Interi është përpara

Futbollisti i Milanit, Thiago Silva, ka thënë se skuadra e Interit është një hap para të tjerëve. Sipas mbrojtësit të Milanit, Interi është shumë më i fuqishëm.

“Interi ka një qëndrueshmëri të lartë dhe fitojnë ndeshjet e tyre me lehtësi, por Milani do të luftojë për titull dhe ne do të përpiqemi deri në fund të kampionatit”, tha Silva.

Braziliani është i lënduar, por pritet të rikthehet në fillim të pjesës së dytë të kampionatit italian.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: , ,

Komentoni