Home » Skijim » Shpallet skiatori më i mirë

Shpallet skiatori më i mirë

Federata e Skive e Kosovës njoftojë se të premten, në orën 11.00 në hotelin “Grand Prishtina” do të shpallen skiatorët më të mirë të Kosovës.

Hajrush Demaj, kryetar i federatës ka thënë se do të ketë punë tejet të vështirë në përzgjedhjen e më të mirëve, por sipas tij ka besim të madh në komisionin që ka bërë këtë punë.

Po ashtu do të bëhet edhe shpallja e trajnerit më të mirë, klubit më të suksesshëm, punëtorit sportiv, por edhe skiatorët e rinj më të mirë dhe të reja do të shpallen për vitin 2009.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni