Home » Kampionati Spanjoll » Shorti i Kupës së Spanjës: Barcelona – Sevilla

Shorti i Kupës së Spanjës: Barcelona – Sevilla

sevilla-barcelonaSot është hedhur shorti i Kupës së Mbretit, dhe ndeshja më interesante është padyshim ajo në mes Barcelonës dhe Sevillës. Ndeshjet e para të kupës do të luhen më 6 janar, ndërsa të dytat më 13 janar

Skuadrat që do të përballen në Kupën e Mbretit:

Hercules – Osasuna

Celta – Villarreal

Barcelona – Sevilla

Recreativo Huelva – Atlético de Madrid

Málaga – Getafe

Rayo Vallecano – Mallorca

Alcorcón – Rácing Santander

Valencia – Deportivo

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni