Home » Volejboll » Shema do të vendos a do të luaj në Kastriot apo në Universitet

Shema do të vendos a do të luaj në Kastriot apo në Universitet

ShemsieNjëra prej volejbollisteve më të mira në Republikën e Kosovës, Shemsije Asllanaj, është në pozitën më të vështirë që të vendosë në cilën klub do të jetë në stinorin pranveror.

Ajo tha se ka oferta nga Kastrioti i Ferizajt, Universiteti i Prishtinës, Drita e Gjilanit. “Kam disa oferta të mira, por thënë të drejtën shumë me afër jam me Kastriotin dhe Universitetin.

Në dilemë jam të luajë për Kastriotin apo për Universitetin. Në KV Kastrioti kam luajtur një kohë dhe me të cilën jemi kampion dhe fitues i kupës. Në fund të muajit dhjetor do të vendosi: në KV Kastrioti apo në Universitet”, tha Asllanaj.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni