Home » Futboll » Shaqiri dhe Podolski ishin dëshirat e Juves

Shaqiri dhe Podolski ishin dëshirat e Juves

shaqiri-dhe-podolski-ishin-d-euml-shirat-e-juves-foto_hdInteri e ka filluar furishëm afatina kalimtar të janarit me dy super transferime, atë të Lukas Podolskit dhe superyllit shqiptar, Xherdan Shaqirit.

Por, jo më larg se para një muaji, ishin mediat torineze ato që shkruanin se në listën e Juventusit për janar janë pikërisht Podolski dhe Shaqiri.

 

 

 

juve shaqiri

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni