Home » Futboll » Shala debuton si kapiten

Shala debuton si kapiten

Shala debuton si kapiten Futbollisti shqiptar, Herolind Shala ka debutuar sot me skuadrën e tij Spartën e Pragës, në miqësoren kundër Zilinas që mbaroi me barazim 1-1.

Por më e çuditshmja është që 22-vjeçari me numër 10, luajti ndeshjen e tij të parë edhe si kapiten e skuadrës.

“Erdhi debutimi me skuadrën time Sparta Pragë. Ishte ndeshje shumë e mirë, dhe jam i kënaqur me përvojën. Sparta Pragë – Zilina 1:1. Ju përshëndes miq”, ka deklaruar Herolindi pas ndeshjes.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni