Home » Futboll » Sammer përplaset me Guardiolën!

Sammer përplaset me Guardiolën!

Sammer përplaset me Guardiolën!Situatë e pakëndshme po mbizotëron aktualisht të Bayern Munchen.

Pas deklaratës të Guardiolës ku përmend largimin nga Bayern, tani situata është më e komplikuar sepse mes Pep dhe drejtorit Matias Sammer ka patur sot një përplasje.

Gjithçka thuhet se ka ndodhur para seancës stërvitëse të Bayern ku Sammer ka qenë prezent. Sipas “Sky”, drejtori i bavarezëve ka patur fjalim të rreptë me Guardiolën dhe se situata është e acaruar te Bayern.

Nuk dihet arsyeja se pse Sammer dhe Guardiola kanë patur konfliktin verbal, por se gjermanët shkruajnë se largimi i Guardiolës nga Bayern po afrohet

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni