Home » Futboll » Salihi: Shqipëria do të jetë më e fortë

Salihi: Shqipëria do të jetë më e fortë

hamdi-salihiFutbollisti i kombëtares Shqiptare, Hamdi Salihi, pas barazimi në miqësore me rezultat 0:0 me Estoninë, shpreson në një Shqipëri më të fortë në të ardhmen.

“Unë gjithmonë pëlqej të jem pozitiv në vlerësimin tim për kombëtaren. Edhe më parë ka besuar se Shqipëria do të jetë më e fortë në të ardhmen dhe kështu mendoj përsëri.

Trajneri Kuzhe po bën një punë shumë të mirë, ka sjellë një frymë tjetër në kombëtare dhe besoj se angazhimin maksimal të të gjithëve do të jemi më të suksesshëm në të ardhmen”, tha Salihi

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni