Home » NBA » Russell Westbrook dhuron një natë të çmendur

Russell Westbrook dhuron një natë të çmendur

Russell Westbrook dhuron një natë të çmendurRussell Westbrook vazhdon të heshtë të gjithë me paraqitjet e tij në NBA. Basketbollisi i Oklahomas e ka udhëhequr skuadrën e tij në fitoren e madhe ndaj Atlantas me rezultat 123-115.

Westbrook ka arritur trefishorin e nëntë këtë edicion në NBA duke bërë atë që pak kush në histori e ka bërë këtë. ëestbrook ka shënuar 36 pikë, ka arritur 14 asiste dhe 10 kërcime.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni