Home » Futboll » Ronaldo premton Perezin

Ronaldo premton Perezin

Ronaldo premton PerezinFlorentino Perez ka qenë mysafir special në stërvitjet e Real Madridit. Presidenti i Realit ka biseduar për disa minuta me Ancelottin dhe yjet e skuadrës.

Perez ka bashkuar të gjithë në skuadër për një fund të suksesshëm të edicionit. Bosi galaktik ka biseduar për disa minuta me Ronaldon nga i cili ka marrë premtime të mëdha.

“President, ne nuk do të dështojmë. Ne do të jemi të fortë në të dy frontet dhe do ti fitojmë të dyjat. Ne e kemi kapacitetin, vullnetin dhe forcën. Do të përfundojmë një edicion të madh” i ka premtuar Ronaldo, Perezit.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni