Home » Futboll » Ronaldo dëshiron të luaj kundër Barçës

Ronaldo dëshiron të luaj kundër Barçës

cristiano-ronaldoSuperylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, thotë se dëshiron të luajë në ‘el Clasico’ kundër Barcelonës, në derbin që zhvillohet të dielën në Camp Nou.

“Dua të luaj në ‘el Clasico’ nëse ndjehem mirë, mirëpo kjo është përgjegjësi e trajnerit. Sido që të jetë, me ose pa mua, skuadra është në vend të parë në Ligë dhe e para në grup në Ligën e Kampionëve”.

“Nuk ka rëndësi nëse fitojmë 1-0, 2-0 ose 2-1. Me rëndësi është të fitojmë’, ka thënë portugezi.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni