Home » Futboll » Ronaldo: Ancelotti është fantastik

Ronaldo: Ancelotti është fantastik

ronaldo-ancelotti-euml-sht-euml-fantastik_hdYlli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo e ka quajtur trajnerin e tij, Carlo Ancelotti si fantastik.

Portugezi ka pranuar se viti 2014 ka qenë vit i shkëlqyer për klubin.

“Bosi është njeriu më i rëndësishëm për gjithë këtë. Ai është trajner me rëndësi për të gjithë, një person shumë fantastik”.

“Ne jemi të gjithë të ngazëllyer me të. Bashkë ne jemi sikur familje dhe të bashkuar në tentimet për të bërë më mirë në vitin 2014”, ka potencuar Ronaldo.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni