Home » Liga e Kampionëve » Ronaldinho kërkon trofeun e Champions Leagua

Ronaldinho kërkon trofeun e Champions Leagua

Ronaldinho është shprehur me synime të qartë sa i përket Champions Leagua. Ai kërkon me skuadrën e Milanit që ta fitojnë Champions Leagua.

“Dua ta fitoj kampionatin italian dhe Champions Leaguan me Milanin. Besoj se mund të fitojmë dy trofe, Interi mund të arrihet.

Po ashtu dua që Pato dhe Borriello falë asistimeve të mia të bëhen golashënuesit më të mirë dhe përfundimisht të kënaqem me njerëzit të cilët më duam. Tash është momenti më i mirë në jetën time.

Kënaqem më shumë se sa kur isha në Barcelona”, tha Ronaldinho.

Shpërndaje:
 • Postoje tek Kapsit
 • Bookmark tek RuajFaqet
 • Facebook
 • Digg
 • del.icio.us
 • TwitThis
 • Live
 • Postoje tek Ngjarjet
 • StumbleUpon
 • Technorati

1 Response to " Ronaldinho kërkon trofeun e Champions Leagua "

 1. Milazim says:

  Milan do te behet champion do ti fitoj dy trofet

Komentoni