Home » Futboll » Ronaldinho: Është lehtë të punosh me Leonardon

Ronaldinho: Është lehtë të punosh me Leonardon

ronaRonaldinho thotë se ai ndjehet mirë për karrierën e tij në Milan falë ndikimit të trajnerit Leonardo.

Milani ende është shtatë pikë prapa liderit të ligës, Interit, por disa ekspertë ende mendojnë se rosonerët mund të jenë sfidues për titull. “Është vështirë, shumë vështirë.

Por jam i lumtur kur gjërat shkojnë më ngadalë. Është lehtë të punosh me Leonardon, pasi ai din se si më pëlqen të stërvitem dhe si të luaj”, ka thënë braziliani Ronaldinho.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: , ,

Komentoni