Home » Futboll » Romën e presin dy ndeshje të vështira

Romën e presin dy ndeshje të vështira

romaSkuadrën e Romës e presin dy ndeshje të vështira.

E para, të enjten ndaj Baselit të papërshtatshëm. E dyta, të dielën mbrëma kundër rivalit vendas, Lazios. Trajneri i Romës, Claudio Ranieri, ka theksuar rëndësinë e dy ndeshjeve të radhës për skuadrën kryeqytetase. “Bazeli, pastaj Lazio?

Janë dy ndeshje shumë të rëndësishme për ne. Dëshirojmë të vazhdojmë tutje në Evropë, mirëpo do të jetë vështirë nëse nuk e mposhtim Bazelin”, ka thënë Ranieri dhe ka shtuar se kapiteni Francesco Totti do të jetë në fushë për të fituar ndeshje.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni