Home » Futboll » Roma interesohet për Suazon

Roma interesohet për Suazon

david-suazo-Roma është në kërkim të një sulmuesi, ndërsa spekulimet më të fundit e lidhin me sulmuesin e Interit, David Suazo.

Sulmuesi nga Hondurasi nuk po gjen vend në formacioni bazë të Jose Mourinhos, ashtu që largimi i tij nga zikaltrit është më se i mundur nëse ekziston një ofertë e mirë.

Roma ka nevojë për një sulmues produktiv, duke qenë se Francesco Totti po ka probleme me lëndim, ndërsa Mirko Vucinic, Julio Baptista dhe Jeremy Menez, nuk kanë dhënë performanca të mira.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: , ,

Komentoni