Home » Tenis » Roger Federer turpërohet nga adoleshenti

Roger Federer turpërohet nga adoleshenti

Roger Federer turpërohet nga adoleshenti Roger Federer është turpëruar nga një adoleshent, pasi ky i fundit erdhi nga publiku për ta mposhtur atë.

Gjatë një ndeshje trajnuese ndërmjet Roger Federer dhe Grigor Dimitrov, ky i fundit e ftoi një adoleshent nga publiku që të përballet me zviceranin.

Edhe pse amator dhe fëmijë, kjo nuk e ndali atë që ta mposhte njërin ndër teniserët më të mirë në botë.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni