Home » Futboll » Rodgers te miqt: Balotelli nuk është i mirë

Rodgers te miqt: Balotelli nuk është i mirë

rodgers-te-miqt-balotelli-nuk-euml-sht-euml-i-mir-euml_hdBosi i Liverpoolit, Brendan Rodgers, thotë se ai ka dyshime për të ardhmen e Mario Balotellit.

Daily Mail shkruan se Rodgers në biseda me miq ka thënë se Mario Balotelli nuk është aq i mirë dhe nuk i përmbush kriteret e tij.

Sterling po shndërrohet në lojtarin kryesor të United, dhe kjo po e bind Rodgersin se Balotelli s’ka cilësi.

Madje miqve Rodgers u ka rrëfyer se do ta shiste lojtarin qysh në janar. /Telegrafi/

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni