Home » Futboll » Rodgers: Sterling, katalizatori i Liverpoolit

Rodgers: Sterling, katalizatori i Liverpoolit

rodgers-sterling-katalisti-i-liverpoolit_hdMenaxheri i Liverpoolit, Brendan Rodgers, ka thënë se Raheem Sterling është lojtari më i rëndësishëm i ekipit.

“Mendoj se ka lojtarë që janë golashënues të lindur të lindur për të realizuar gola. Ata që duan të shënojnë gola”.

“Disa nuk brengosen fare për këtë dhe më pas keni lojtarë të tjerë të klasit botëror që janë lindur për të krijuar raste dhe për të bërë asistime”.

“Për mua, Sterling është lojtari më i rëndësishëm i këtij ekipi, katalizatori i këtij ekipi”, u shpreh Rodgers.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni