Home » Liga e Kampionëve » Roberto Mancini: United i hidhëruar nga eliminimi prej LK

Roberto Mancini: United i hidhëruar nga eliminimi prej LK

Menaxheri i Manchester Cityt, Roberto Mancini, mendon se Manchester United është tejet i hidhëruar nga eliminimi prej Ligës së Kampionëve dhe se tani ata janë shumë të rrezikshëm në luftën për Ligën Premier.

Mancini beson se United pas eliminimit kontravers nga Liga e Kampionëve do të jetë shumë më i fokusuar që të mbajë epërsinë prej 12 pikësh

“United tani do të përqëndrojë forcat në kampionat dhe ishte e vështirë për ne edhe para ndeshjes ndaj Real Madridit. Do të ishte më mirë që ata të qëndronin në Ligën e Kampionëve”, është shprehur Mancini.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat:

Komentoni