Home » Europa League » Roberto Mancini: Shaqiri për Europa League

Roberto Mancini: Shaqiri për Europa League

Roberto Mancini: Shaqiri për Europa LeagueTrajneri i Interit, Roberto Mancini, ende nuk ka vendosur se cilin nga futbollistët e ri, Xherdan Shaqirin apo Lukas Podolskin, do ta përfshij në listën e lojtarëve për Europa League.

Por, sipas portalit inter-news.it, strategu italian pritet ta zgjedh mesfushorin kosovar, pra reprezentuesit të Gjermanisë.

Sipas këtij portali, Mancini nuk e ka asnjë lojtar me karakteristika të ish anëtarit të Bayern Munichut, dhe për këtë do ta përfshijë në listë.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni