Home » Futboll » Rikthehet Behrami

Rikthehet Behrami

Rikthehet BehramiMesfushori kosovar i Hamburgut, Valon Behrami, do të rikthehet pa operimit të bërë në gju.“Javën e ardhshme kundër Frankfurtit, unë do të jem definitivisht gati”, premtoi ai, shkruan Bild.

Lajmit për kthimin e tij i janë gëzuar edhe drejtuesit e Hamburgut. “Prania e Valon Behramit na ka munguar, kjo është e qartë”, tha Zinnbauer.

Behrami është rikthyer në përgatitje prej disa ditësh. “Unë jam mirë tani, por ndaj Gladbachut nuk desha të rrezikojë. Tani kam një ndjenjë të dhe siguri më të madhe”, shpjegoi mesfushori defensiv.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni