Home » Futboll » Ribery: Nuk shkoj në Inter

Ribery: Nuk shkoj në Inter

Mesfushori i Bayern Munchenit, francezi Franck Ribery, ka refuzuar ofertën e skuadrës italiane Inter, njoftoi të hënën gazeta italiane “Gazzetta dello Sport”.

Ribery është kontaktuar personalisht nga presidenti i Interit, Massimo Moratti, dhe ky i fundit ka marrë përgjigje negative.

Sipas mediave, Ribery me padurim pret t’i bashkohet Real Madridit gjatë verës dhe pikërisht për këtë nuk është i joshur nga ofertat e ekipeve tjera si Barcelona, Chelsea e Manchester United.

Shpërndaje:
 • Postoje tek Kapsit
 • Bookmark tek RuajFaqet
 • Facebook
 • Digg
 • del.icio.us
 • TwitThis
 • Live
 • Postoje tek Ngjarjet
 • StumbleUpon
 • Technorati

1 Response to " Ribery: Nuk shkoj në Inter "

 1. inter fan says:

  Shum keq valla se kish hec shumë perpara në inter, sportitotal më të mirët jeni 😉

Komentoni