Home » Futboll » Rafa Benitez nuk i ka punët aspak mirë

Rafa Benitez nuk i ka punët aspak mirë

Atij iu janë adresuar kritikat edhe nga legjenda e futbollit të Liverpoolit, Ronnie Whelan.

Sipas tij, Benitez duhet të shkojë nga Liverpooli dhe jo të qëndrojë më pas këtyre mossukseseve që po i ndodhin me Liverpoolin.

Liverpooli është eliminuar deri më tash nga Champions Leagua, pastaj nga Kupa FA dhe shumë vështirë se do të renditen në katër vendet e para të premier ligës. “Ai është dashur të largohet që moti”, tha Whelan.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni