Home » Futboll » Quagliarella ja fitoj lojën Napolit

Quagliarella ja fitoj lojën Napolit

fabioqyagliarellaSulmuesi i Napolit, Fabio Quagliarella, duket më se i kënaqur pas dy golave të shënuar në fitoren 3-2 ndaj Barit.

Quagliarella falënderoi adhuruesit e Napolit që e kanë mbështetur atë edhe gjatë periudhës kur i kanë munguar golat.

“Vërtet doja t’ia dal mirë. Para së gjithash dua të falënderoj bashkëlojtarët dhe klubin, të cilët qëndruan krahas meje në kohën e vështira. Por mbi të gjithë duhet të falënderoj fansat të cilët kurrë nuk kanë ndaluar të më përshëndesin, edhe kur i takoja në rrugë”, ka thënë sulmuesi.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni