Home » Liga e Kampionëve » Puyol: Takimi me Interin është një finale

Puyol: Takimi me Interin është një finale

carles-puyolKapiteni i Barcelonës, Carles Puyol, thotë se nuk duhet të bëhet panik në prag të takimit të Ligës së Kampionëve kundër Interit. Kampioni evropian në fuqi, ende nuk e ka të garantuar kalimin në fazën e eliminimit të Ligës së Kampionëve dhe nuk mund të lejojë të mposhtet nga Interi.

“Ne nuk kemi dyshime. E dimë se duhet ta bëjmë këtë. Ne do të dalim me dëshirë dhe ambicie në fushë. Rezultatet ndonjëherë nuk dalim siç duam, por e dimë se Barca-Inter është një finale dhe do të luajmë sikur të ishte e tillë”, ka thënë Puyol. /botasot

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni