Home » Futboll » PSG kerkon De Bruynes dhe Reusit

PSG kerkon De Bruynes dhe Reusit

PSG kerkon De Bruynes dhe ReusitParis Saint-Germain po interesohet për dy lojtarë që luajnë në Bundesliga.Ylli i Borussia Dortmundit, Maco Reus dhe ai i Wolfsburg, Kevin De Bruyne janë dëshirat e skuadrës franceze.

Mirëpo, për të arritur deri të transferimi i këtyre futbollistëve nuk do të jetë aspak lehtë sepse ata po kërkohen edhe nga Bayern Munichu dhe Manchester City.

PSG-ja e cila është e njohur për transferime të mëdha nëse dështon të transferojë këta futbollistë, atëherë do të tentojë transferimin e futbollistit të Armenisë, Henrikh Mkhitarian.

Edhe ky i fundit luan në Bundesliga tek Borussia Dortmund.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni