Home » Futboll » Prishtinalit udhëtojn për në Zvicër

Prishtinalit udhëtojn për në Zvicër

Drejtori gjeneral i skuadrës së futbollit Prishtina, Edmond Rugova, bëri të ditur se të shtunën futbollistët e Prishtinës nisen për në Zurich të Zvicrës.

Skuadra e Prishtinës të dielën (10 janar) do të luajë në turneun e futsallit në Winterthur. Në ekspeditën e Prishtinës janë këta futbollistë: Feim Statovci, Atdhe Halimi, Besnik Krasniqi, Behar Maliqi, Driton Vokshi, Labinot Halimi, Ardian Kozhani, Astrit Fazliu, Genc Sërmaxhaj, Labinot Ibrahimi, Agon Ramadani, Suad Saliagiq, Taulant Dajaku, Viktor Kuka, Adnan Haxhaj, Mensur Limani, Azem Ahmeti, Faton Zejnullahu, Granit Begolli, Ilir Berisha, Dardan Miftari, Ertan Hasan dhe Vebi Aliesvki.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni