Home » NBA » Phoenix Suns shënojnë fitore

Phoenix Suns shënojnë fitore

Basketbollistët e Phoenix Suns shënuan fitore me rezultat 118:103 kundër Los Angeles Lakersit.

Basketbollisti më efikas ka qenë Amare Stoudemire me gjithsej 26 pikë, ndërsa Steve Nash shënoi 16 pikë dhe 13 kërcime.

Phoenix Suns, të cilët shënuan fitoren e parë ndaj liderit të Konferencës Perëndimore këtë stinor, tash kanë 20 fitore dhe 12 humbje.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni