Home » Kampionati Anglez » Pesë nënshkrime për Liverpoolin këtë javë

Pesë nënshkrime për Liverpoolin këtë javë

Liverpooli mund të lëshojë një varg ofertash transferuese gjatë kësaj jave.

Liverpool Daily Post shkruan se Redsat mund t’i ashpërsojnë transferimet me hiç më pak se pesë lojtarë të ri që mund të arrijnë këtë javë.

Mbrojtësi i Arsenalit, Gael Clichy, është përmendur si një cak serioz për Kenny Dalglish, derisa ekipi nga Anfield po ashtu është duke menduar ofertë për Stewart Downing të Aston Villas, kapitenin e Blackpool, Charlie Adam, sulmuesin e Ipswich, Connor Wickham dhe yllin e Southampton, Alex Oxlade-Chamberlain.

Dalglish bëri nënshkrimin e parë të verës javën e kaluar duke transferuar për 16 milionë funte mesfushorin e Sunderlandit, Jordan Henderson.

 

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat:

Komentoni