Home » Basketbolli i Kosovës » Peja mer dy lijtarë, Merovcin dhe Ebibin

Peja mer dy lijtarë, Merovcin dhe Ebibin

Skuadra e Pejës ka arritur marrëveshje me dy basketbollistët e Kolegjit Eurosporti, Mustafë Merovci e Sabedin Ebibi.

Lajmin e ka konfirmuar sekretari i kësaj skuadre, Riza Gjakova, të dielën.

“Brenda javës të dy basketbollistët do t’i bashkohen skuadrës. Ka mbetur vetëm të kryhet procedura e transferimit”, ka thënë Gjakova.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni