Home » Futboll » “Paul Pogba më i shtrenjtë se Messi e Ronaldo”

“Paul Pogba më i shtrenjtë se Messi e Ronaldo”

"Paul Pogba më i shtrenjtë se Messi e Ronaldo"Agjenti i famshëm i futbollistësve, Mino Raiola është i bindur se Paul Pogba është fubollisti më i shtrenjtë aktualisht në botë. Raiola ka thënë se futbollisti i tij është më i shtrenjtë edhe se Messi e Ronaldo.

“Paul Pogba është futbollisti më i shtrenjtë aktualisht në botë. Vlera e tij është më e madhe se e Messit dhe Ronaldos.

Jo rastësisht skuadrat më të mëdha në botë janë duke e kërkuar atë dhe nëse një ditë do të shihet, ai do të jetë futbollisti më i shtrenjtë në botë” ka thënë Raiola.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni