Home » Futboll » Patrice Evra i thyen kafkën lojtarit të Chievos

Patrice Evra i thyen kafkën lojtarit të Chievos

 Patrice Evra i thyen kafkën lojtarit të Chievos Mbrojtësi i Juventusit, Patrice Evra ka bërë një ndërhyrje me të vërtetë horror në takimin e sotëm ndaj Chievos.

Evra u përplas kokë më kokë më lojtarin e Chievos, Nicolas Frey, me këtë të fundit i cili mbeti i shtrirë në tokë dhe mjaft i lënduar.

Për më shumë, këtë përplasje të rrezikshme mund të shikoni dhe në pamjet që shfaqen në videot e mëposhtme.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni