Home » Futboll » Pate deshiron ti fitoj çmimet e mundshme

Pate deshiron ti fitoj çmimet e mundshme

Alexandre Pato, futbollist i Milanit dëshiron që më këtë skuadër t’i fitojë të gjitha çmimet e mundshme në futboll. Ai mëton të bëhet edhe futbollisti më i mirë në botë.

Ditë më parë, mediat spekuluan se Peresi kërkon që Paton ta sjellë në Real Madrid. Nga ana tjetër, Pato ka dërguar një porosi te Reali që mos mundohet ta transferojë atë, pasi ai dëshiron të fitojë gjithçka me fanellën e Milanit.

“Dua të fitoj gjithçka me Milanin dhe të bëhem futbollisti më mirë në botë. Nëse dua të luaj në krah të Kaka? Sigurisht, por vetëm këtu në Milan? A do të bëhem kapiten i Milanit? Do të shohim”, tha Pato.

Shpërndaje:
 • Postoje tek Kapsit
 • Bookmark tek RuajFaqet
 • Facebook
 • Digg
 • del.icio.us
 • TwitThis
 • Live
 • Postoje tek Ngjarjet
 • StumbleUpon
 • Technorati
Etiketat: ,

1 Response to " Pate deshiron ti fitoj çmimet e mundshme "

 1. besnik lamallari says:

  pato mire ikathan reall madridit

Komentoni