Home » Kampionati Italian » Pandevi pa dyshim në inter

Pandevi pa dyshim në inter

Sulmuesi i Lazios, maqedonasi Goran Pandev edhe zyrtarisht është futbollist i Interit, kanë njoftuar të hënën agjencitë e huaja.

Pandev 26-vjeçar tek Interi u transferua si futbollist i lirë dhe me skuadrën kampione të Italisë ka firmosur kontratë 4-vjeçare, pasi me sukses ka kaluar kontrollimet mjekësore. Pandev pritet të debutojë me fanellën e Interit të mërkurën kundër Chievos.

Ai sezonin e kaluar ishte pjesë e Lazios, por shkëputi kontratën me këtë ekip pas shumë mosmarrëveshjeve.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: , ,

Komentoni