Home » Kampionati Botëror "Brazili 2014" » Owen ka gjasa të mungojë në Botëror

Owen ka gjasa të mungojë në Botëror

Sir Alex Ferguson, nuk e ka përjashtuar mundësinë që në Kampionatin botëror që mund të mungojë Michael Oweni.

“Jam i sigurt se Oweni dëshiron të jetë në Kampionatin Botëror – një futbollist me atë histori dhe aftësi të shënimit të golave.

Ai do të dëshironte që ta ribëjë atë që bëri në vitin 1998, kur pati një kampionat të shkëlqyer botëror. Do të mundohemi ta dërgojmë atje në mënyrën më të mirë që mundemi, mirëpo është vështirë kur ke një skuadër të madhësisë sonë. Është vështirë ta lësh Rooneyn jashtë skuadre”, tha Ferguson.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni