Home » Futboll » Okakas i huazuar në Fulham për gjashtë muaj

Okakas i huazuar në Fulham për gjashtë muaj

Chuka Stefano Okaka, sulmues i Romës kurrë nuk ka qenë më afër se të kalojë në radhët e skuadrës angleze, Fulham.

Në këtë skuadër do të qëndrojë i huazuar për gjashtë muaji. Agjenti i futbollisti Domenico Scopelliti ka deklaruar se dy skuadrat tashmë janë marrë vesh në lidhje me transferin dhe asgjë nuk e ndal sulmuesin që të kalojë në Ligën Premier.

“Gjithçka është mirë. Fulhami e do sulmuesi dhe ai dëshiron të shkojë atje. Të hënën do të shkojmë në Londër”, ka thënë agjenti nga Laroma24.it.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni