Home » Karate » Nora Gjakova mposht turken Nazlican Ozerler

Nora Gjakova mposht turken Nazlican Ozerler

Nora Gjakova mposht turken Nazlican OzerlerXhudisja Nora Gjakova (57 kg), e cila ka fituar dy medalje të arta gjatë këtij viti në turneun ‘Afriacan Open’ dhe ‘European Open’, e nisi shumë mirë turneun ndërkombëtar “Grand Prix” në Samsun.

Gjakova bëri paraqitje të shkëlqyeshme dhe në start mposhti turken Nazlican Ozerler. Një luftë interesante, e cila zgjati minuta, por Nora ishte më e mirë dhe triumfoi.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni