Home » Futboll » Nikçi: Kisha respekt për Pirlon, por…

Nikçi: Kisha respekt për Pirlon, por…

adrianSod në gazetën nacionale “Bota sot” mund të lexonin intervistën ekskluzive me futbollistin Adrian Nikçin, anëtarë i kampionit në fuqi të Zvicrës, Zurich dhe njëherësh reprezentues i Zvicrës U-21.

Çka thotë Nikçi për futbollistin e mirënjohur, Pirlon e Milanit. Nikçi, a kishte frikë para ndeshjes në përballje me Milanin dhe Pirlon dhe ka ndërruar ndonjëherë fjalët gjatë takimit me të? Çka thotë për ndeshjen me Realin në “Santiago Bernabeu” dhe në cilën ndeshje ka pasur paraqitjen më të mirë në Champions Leagua?

Cilat janë çastet më të mira dhe më dëshpëruese të tija? A ka ndërmend të qëndroj në Zurich apo të largohet? Pse ka pasur krizë të rezultateve Zurich dhe kush ka qenë faktorë i gjithë kësaj situate? Si trajtohet në kombëtaren e Zvicrës U-21? Sa herë ka luajtur kundër Milanit? Të gjitha këto mund t’i lexonin në numrin e të hënës (me 20 dhjetor) vetëm në gazetën nacionale “Bota sot”.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: ,

Komentoni