Home » Futboll » Nga XS11 në XS91

Nga XS11 në XS91

nga-xs11-n-euml-xs91_hdXherdan Shaqiri nuk do të mund ta bartë numrin e tij të preferuar 11 në fanellën e Interit.

Anëtari më i ri i skuadrës italiane, do të ketë një numër të rij tek ‘Neroazzurrët’, pasi numri 11 është i zënë nga gjermani Lukas Podolski, transmeton Telegrafi.

Shaqiri ka zgjedhur fanellën me numër 91 tek zi kaltërtit, numër që simbolizon datën e tij të lindjes.

Momentalisht ‘Messi shqiptarë’, është duke i kryer vizitat mjekësore tek një qendër mjekësore në Milano, ndërsa gjatë ditës pritet edhe zyrtarizimi dhe prezantimi i tij me fanellën zi kaltër.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: ,

Komentoni