Home » NBA » Ndalen Cleveland Cavaliersat

Ndalen Cleveland Cavaliersat

Skuadra e Cleveland Cavaliersave pas shtatë fitoreve radhazi më në fund u ndalën nga Charlotte Bobcats. Ka qenë një ndeshje dramatike dhe e paqartë deri në sekondat e fundit.

Ronald Murray ka shënuar një trepikësh kur kishin mbetur 56 sekonda, për të ndihmuar Charlotte Bobcats të gjunjëzojnë me rezultat 91:88 Cleveland Cavaliersat. Stephen Jackson shënoi 22 pikë për Charlotte, ndërsa Gerald Wallace 19 pikë dhe 12 kërcime.

Për Cleveland që tash kanë 27 fitore dhe 9 humbje, Mo Williams kontribuoi me 27 pikë.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni