Home » Futboll » Napoli mendon për Balotellin

Napoli mendon për Balotellin

napoli-mendon-p-euml-r-balotellin_hdNapoli do të lansojë një ofertë për sulmusin Mario Balotelli në janar.

Sulmuesi i Liverpoolit ka vuajtur për të treguar formën më të mirë që prej se u kthye nga Anglia.

Daily Mail shkruan se Napoli e dëshiron lojtarin në skuadër, por kështu e dëshirojnë edhe shumë skuadra tjera.

Sulmuesi i Liverpoolit ka vuajtur shumë që prej se u kthye në Angli këtë verë dhe në Itali po pritet me padurim.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: ,

Komentoni